Živě

Costovi za urážku matky sudího hrozí trest až na 12 zápasů

8. dubna 2019 13:13 - Madrid

Blikanec za všechny peníze. Útočník Atlétika Madrid Diego Costa si možná pořádně dlouho ve Španělsku nekopne. Poté, co byl za hrubou urážku sudího a jeho matky vyloučen v utkání s Barcelonou, hrozí hvězdě madridského klubu trest zastavení činnosti až na dvanáct zápasů. Pokud by španělský fotbalista právě takový flastr vyfasoval, nezahrál by si do konce tohoto ročníku La Ligy a stopku by měl i na pět kol v nové sezoně.

 

Albert Gea, Reuters

Costa byl za vulgární urážku vyloučen už v 28. minutě. Manzano incident uvedl do zápisu s tím, že útočník ho navíc chytil za ruku, aby nemohl udělit karty jeho spoluhráčům. Costovi, který jakékoliv provinění odmítl, hrozí zastavení činnosti na čtyři až na dvanáct zápasů.

Oslabený madridský celek držel s domácími dlouho krok, ale nakonec v závěru dvakrát inkasoval a Barcelona se díky vítězství přiblížila obhajobě titulu. Katalánci na prvním místě tabulky sedm kol před koncem zvýšili náskok před druhým Atlétikem na jedenáct bodů.

rjm, ČTK, Sport.cz

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..