Rubriky:

Španělsko

Costovi za urážku matky sudího hrozí trest až na 12 zápasů

8. dubna 2019 13:13 - Madrid

Blikanec za všechny peníze. Útočník Atlétika Madrid Diego Costa si možná pořádně dlouho ve Španělsku nekopne. Poté, co byl za hrubou urážku sudího a jeho matky vyloučen v utkání s Barcelonou, hrozí hvězdě madridského klubu trest zastavení činnosti až na dvanáct zápasů. Pokud by španělský fotbalista právě takový flastr vyfasoval, nezahrál by si do konce tohoto ročníku La Ligy a stopku by měl i na pět kol v nové sezoně.

 

Albert Gea, Reuters

Costa byl za vulgární urážku vyloučen už v 28. minutě. Manzano incident uvedl do zápisu s tím, že útočník ho navíc chytil za ruku, aby nemohl udělit karty jeho spoluhráčům. Costovi, který jakékoliv provinění odmítl, hrozí zastavení činnosti na čtyři až na dvanáct zápasů.

Oslabený madridský celek držel s domácími dlouho krok, ale nakonec v závěru dvakrát inkasoval a Barcelona se díky vítězství přiblížila obhajobě titulu. Katalánci na prvním místě tabulky sedm kol před koncem zvýšili náskok před druhým Atlétikem na jedenáct bodů.

rjm, ČTK, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..