Živě

Může vůbec někdy takovou sumu utratit? Real nabízí Hazardovi pohádkový plat

27. dubna 2019 06:44 - Madrid/Londýn/Praha

Že Real Madrid o Edena Hazarda hodně stojí, to není žádné tajemství. A ačkoli sám hráč stále odmítá o možném přestupu mluvit s tím, že se chce soustředit na Chelsea a její boj o Ligu mistrů jak v rámci Premier League, tak i v rámci Evropské ligy, i z jeho strany je předpokládán velký zájem do španělského klubu v létě přestoupit. A měl by se tam pohádkově. Real mu podle The Sun nabízí ohromujících 400 000 liber (bezmála 12 milionů korun) týdně, a to po zdanění!

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čtyři sta tisíc liber je pořádná suma. Za rok by si pak Hazard přišel na více než 20 milionů liber, tedy nějakých 600 milionů korun. A to nemluvíme o bonusech. Týden co týden by si tak mohl kupovat drahá auta, za rok by zvládl nechat postavit pěknou řádku hodně luxusních domů.

Chelsea už uvedla, že svému svěřenci nebude stát cestě v plnění jeho snu, a to i přesto, že v příštích dvou přestupových oknech nesmí nakupovat žádné hráče a bude tak za Hazarda muset najít náhradu ve vlastních řadách.

Osmadvacetiletého záložníka chce pustit za cenu kolem 100 milionů liber. Případný nákup Belgičana se tak Realu pořádně prodraží a není tedy divu, že madridský klub do jeho smlouvy chce dát výkupní klauzuli v závratné výši 250 milionů liber.

bak, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..