Přestupová bomba! Srbský klenot jde do Realu

4. května 2019 09:57 - Madrid

Talentovaný srbský fotbalista Luka Jovič přestoupí z Frankfurtu do Realu Madrid, kde má připravenu šestiletou smlouvu. Podle španělského deníku As zaplatí "Bílý balet" za jednadvacetiletého útočníka 60 milionů eur (1,5 miliardy korun), přičemž 12 milionů eur z této částky dostane předchozí Jovičův zaměstnavatel Benfica Lisabon.

 

Kai Pfaffenbach, Reuters

Eintracht na prodeji Joviče i tak výrazně vydělá. Účastník loňského mistrovství světa dosud ve Frankfurtu z Benficy pouze hostoval a teprve před dvěma týdny vedení německého klubu uplatnilo opci. Údajně za sedm milionů eur hráče získalo na přestup a zavázalo si ho kontraktem do roku 2023.

Do Frankfurtu přišel čtyřnásobný srbský reprezentant Jovič na hostování z Lisabonu v létě roku 2017. V minulé sezoně se trefil ve 22 bundesligových zápasech osmkrát. V tomto ročníku zazářil v německé nejvyšší soutěži 17 brankami a dalších devět přidal v Evropské lize, naposledy ve čtvrtek při domácí remíze 1:1 s Chelsea v prvním semifinálovém duelu.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..