Živě

Costův návrat po dlouhém trestu skončil zraněním, z hřiště byl odnesen na nosítkách

22. května 2019 08:53

Návrat útočníka Diega Costy do sestavy Atlética Madrid po osmizápasovém disciplinárním trestu skončil zraněním. Španělský fotbalista, jenž pykal za urážku matky rozhodčího a přišel o závěr ligové sezony, si v přípravném zápase s Beitarem Jeruzalém zvrtnul kotník. Z hřiště byl odnesen na nosítkách.

 

Manu Fernandez, ČTK/AP

Podle prvních testů to nevypadá, že by bývalý reprezentant Costa měl v kotníku zlomeninu, ale diagnózu stanoví lékaři až po dalším vyšetření v Madridu.

Za urážku sudího měl distanc na čtyři utkání a stejně dlouhý distanc za to, že rozhodčího chytil za ruku, aby nemohl dávat další karty.

Španělský tým v Jeruzalémě prohrál 1:2. Gólem se rozloučil s Atléticem francouzský mistr světa Antoine Griezmann, jenž strávil v madridském klubu pět let a v úterý za něj odehrál poslední zápas.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..