Živě

Trenér Rubi po roce v Espaňolu odešel do Betisu Sevilla

6. června 2019 15:43 - Barcelona

Trenér Rubi vydržel na lavičce fotbalistů Espaňolu Barcelona jen jednu sezonu. Devětačtyřicetiletý kouč vlastním jménem Joan Francesc Ferrer dnes v katalánském klubu skončil a odešel do týmu ligového konkurenta Betisu Sevilla, kterému se upsal na tři roky.

 

Juan Medina, Reuters

Rubi v Betisu vystřídal Quiqueho Setiéna. Espaňol, který se kouče snažil udržel vylepšenou nabídkou smlouvy, zareagoval na jeho odchod rychle a na místo hlavního trenéra povýšil dosavadního kouče juniorky Davida Gallega.

Rubi přišel do Espaňolu vloni v létě a s klubem podepsal dvouletou smlouvu. Podle španělských médií kontrakt obsahoval výstupní klauzuli, která stanovila odstupné na milion eur. Své svěřence v této sezoně dovedl k sedmému místu ve španělské lize a postupu do Evropské ligy.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..