Živě

Bílý balet rozhazuje miliardy. Tentokrát si koupil obránce

12. června 2019 21:51 - Madrid
(Aktualizováno: 12. června 2019 21:59)

Real Madrid pořádně nabíjí kádr a utrácí miliardy. Poté, co získal například z Chelsea Belgičana Edena Hazarda za více než dvě a půl miliardy korun, utratil za obránce Ferlanda Mendyho z francouzského Lyonu další 1,2 miliardy. Dalších sto milionů korun dostane Olympique v případě, že hráč splní výkonnostní cíle.

 

Adidas media

Mendy hrál za Lyon dva roky, předtím působil v Le Havru. Za národní tým poprvé nastoupil loni na podzim a zatím má na kontě čtyři starty.

Staronový trenér Zinédine Zidane ve snaze přebudovat po neúspěšné sezoně tým utratil za posily už téměř 300 milionů eur (7,7 miliardy korun). "Bílý balet" před Mendym získal belgickou hvězdu Edena Hazarda, srbského útočníka Luku Joviče a brazilskou dvojici Éder Miltao a Rodrygo.

rjm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..