Živě

Hazard se dočkal vysněného přestupu. Na tiskovce vtipkoval o prvním odmítnutí, které v Realu zažil

14. června 2019 10:16 - Madrid/Praha

Edena Hazarda na stadionu Santiago Bernabéu vítalo ve čtvrtek podle BBC Sport 50 000 fanoušků. Belgická hvězda, která v Realu podepsala pětiletý kontrakt, se s diváky přivítala v dresu Realu v tradiční bílé barvě. „Chci se pokusit stát se nejlepším hráčem na světě, ale nejdřív chci být v nejlepším týmu na světě,“ řekl Hazard později na tiskové konferenci, kde také přiznal, že už v Bílém baletu zažil první odmítnutí.

Video již není dostupné

sntv

Hazard při představení neměl na bílém dresu číslo, pouze jméno. A desítku, kterou nosil v Chelsea, ani nedostane - tu už totiž v Realu nosí někdo jiný, Luka Modrič.

„Měl jsem to štěstí a mluvil s Modričem skrze Kovačiče, z legrace jsem se ho zeptal, jestli mi nechá desítku a on řekl, že ne," vtipkoval Hazard. „Číslo pro mě není podstatné."

Eden Hazard se poprvé představil v dresu Realu Madrid

Profimedia.cz

Nejlepší chvíle

Real chtěl Hazarda získat už loni po světovém šampionátu, což potvrdil i sám hráč, podle něj je ale nyní ten „ideální čas", aby se ke španělskému klubu připojil.

„Nemyslím ,že je pozdě. Je mi 28 let, teď je to pro hráče ta nejlepší chvíle," tvrdí Belgičan, který přiznal, že hrát za Real byl jeho sen od dětství.

A těší se i na spolupráci se Zinédinem Zidanem. „Každý ví, že Zidane byl můj idol, když jsem vyrůstal. Že je v Realu trenérem, to byl důležitý faktor, ale ne jediný. Už jsem tu chtěl hrát."

bak, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..