Rubriky:

Španělsko

Skandál bývalé hvězdy Realu Madrid. Suspendovali ji kvůli videu s erotickým obsahem

9. ledna 2020 16:33 - Málaga/Praha

Ve Španělsku se rozhořel skandál! Bývalý fotbalista Realu Madrid Víctor Sánchez byl odvolán z pozice hlavního kouče druholigové Málagy. Na internet uniklo v úterý večer video se sexuálním obsahem, na němž je populární trenér zachycen. Sánchez vedl několik španělských týmů včetně La Coruni a Betisu. Koučoval i řecký Olympiakos. Trenér Sánchez nyní mluví o vydírání a věc předal policii. Prezident klubu na celou situaci zareagoval bizarním prohlášením.

 

Miguel Vidal, Reuters

Málaga, které aktuálně patří 16. příčka ve druhé španělské lize, dočasně odvolala z pozice hlavního trenéra Víctora Sáncheze. Může za to video se sexuálním obsahem, které se začalo šířit na sociálních sítích.

Bývalý pravý záložník Realu Madrid a Deportivy La Coruňa se nechal slyšet, že se stal obětí vydírání a celou záležitost bude řešit s policií. „Sdílení důvěrného obsahu jakékoliv osoby bez jejího souhlasu je trestným činem. Děkuji za pochopení a za důvěru," obsahuje mimo jiné prohlášení Sáncheze na sociální síti Twitter.

Oficiální vyjádření k situaci vydal i klub, který informoval veřejnost, že kouč bude během probíhajícího vyšetřování suspendován do té doby, než bude celá záležitost vyřešena a policejní vyšetřování bude uzavřeno.

Aby toho pro španělského kouče nebylo málo, olej do ohně přilil prezident a majitel klubu Abdulláh Al Thání. Ten kouče Malagy obvinil ze lži. „Myslíš si, že ti pomůže, když budeš všem kolem sebe lhát? Buď silný a řekni, že si prostě udělal chybu," napsal Katařan na twitteru.

pb, Sport.cz

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..