Rubriky:

Španělsko

Skandál bývalé hvězdy Realu Madrid. Suspendovali ji kvůli videu s erotickým obsahem

9. ledna 2020 16:33 - Málaga/Praha

Ve Španělsku se rozhořel skandál! Bývalý fotbalista Realu Madrid Víctor Sánchez byl odvolán z pozice hlavního kouče druholigové Málagy. Na internet uniklo v úterý večer video se sexuálním obsahem, na němž je populární trenér zachycen. Sánchez vedl několik španělských týmů včetně La Coruni a Betisu. Koučoval i řecký Olympiakos. Trenér Sánchez nyní mluví o vydírání a věc předal policii. Prezident klubu na celou situaci zareagoval bizarním prohlášením.

 

Miguel Vidal, Reuters

Málaga, které aktuálně patří 16. příčka ve druhé španělské lize, dočasně odvolala z pozice hlavního trenéra Víctora Sáncheze. Může za to video se sexuálním obsahem, které se začalo šířit na sociálních sítích.

Bývalý pravý záložník Realu Madrid a Deportivy La Coruňa se nechal slyšet, že se stal obětí vydírání a celou záležitost bude řešit s policií. „Sdílení důvěrného obsahu jakékoliv osoby bez jejího souhlasu je trestným činem. Děkuji za pochopení a za důvěru," obsahuje mimo jiné prohlášení Sáncheze na sociální síti Twitter.

Oficiální vyjádření k situaci vydal i klub, který informoval veřejnost, že kouč bude během probíhajícího vyšetřování suspendován do té doby, než bude celá záležitost vyřešena a policejní vyšetřování bude uzavřeno.

Aby toho pro španělského kouče nebylo málo, olej do ohně přilil prezident a majitel klubu Abdulláh Al Thání. Ten kouče Malagy obvinil ze lži. „Myslíš si, že ti pomůže, když budeš všem kolem sebe lhát? Buď silný a řekni, že si prostě udělal chybu," napsal Katařan na twitteru.

pb, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..