Getafe - Valencie 3:0Sedmatřicetiletý Molina dvěma góly udržel třetí místo

Madrid

Fotbalisté Getafe uhájili vítězstvím 3:0 nad Valencií třetí místo ve španělské lize. Dva góly vstřelil sedmatřicetiletý útočník Jorge Molina.

Joao Felix z Atlétika.

Kapitán týmu se v 58. minutě prosadil z dorážky a o devět minut později přidal druhý gól po chytré otočce ve vápně. Zkušený útočník skóroval v La Lize po více než dvou měsících. Valencie dohrávala od 78. minuty v deseti po vyloučení Alessandra Florenziho, který přišel na konci ledna na hostování z AS Řím. V závěru její obranu překonal ještě Jaime Mata.

Netopýři ztrácejí na svého dnešního soupeře pět bodů. Navíc přišli o páté místo v tabulce, ještě o jednu příčku výše se totiž posunulo Atlético Madrid vítězstvím 1:0 nad Granadou.

Jedinou branku utkání vstřelil už v šesté minutě Ángel Correa, který zužitkoval Kokeho přihrávku do vápna. Kapitán Atlétika si připsal za posledních deset sezon už 68 asistencí na gól, víc jich mají pouze Karim Benzema (75) z Realu Madrid a barcelonský Lionel Messi (133).