Eibar - R. Sociedad 1:2San Sebastian porazil v utkání bez diváků Eibar a je čtvrtý

Madrid

San Sebastian zvítězil ve španělské fotbalové lize v utkání bez diváků v Eibaru 2:1 a posunul se v tabulce na čtvrté místo. Na třetí Sevillu ztrácí Real Sociedad jen bod. Šestnáctý Eibar je pouze dva body nad pásmem sestupu.

Šlo o první zápas La Ligy, který se hrál kvůli epidemii koronaviru před prázdným hledištěm. Bez diváků se mají uskutečnit minimálně dvě kola soutěže.

O výhru San Sebastianu se zasloužili nejlepší střelci týmu. Skóre otevřel v 16. minutě z penalty Mikel Oyarzabal, který dal osmý gól v sezoně. Již devátou branku si připsal Willian José, jenž čtvrt hodiny před koncem zvýšil na 2:0. Čestný úspěch Eibaru zaznamenal Charles v poslední minutě z penalty nařízené za ruku.

Španělská fotbalová liga - dohrávka 24. kola:
Eibar - San Sebastian 1:2 (90. Charles z pen. - 16. Oyarzabal z pen., 75. Willian José).