Rubriky:

Španělsko

Zbavíme se ho! Klidně zadarmo, velí trenér Realu. Hvězdný hráč se stěhovat nechce

18. března 2020 20:38 - Madrid/Praha

Slavný Real Madrid nezahálí. I když má španělská liga vynucenou přestávku kvůli pandemii koronaviru, řeší vedení klubu budoucnost. List Marca například zveřejnil informaci, že je Bílý balet připravený zbavit se Garetha Balea. Hvězda v posledních letech chřadne a je jasné, že mezi fotbalistou z Walesu a trenérem Zidanem to neklape. Klub se prý hráče klidně zbaví zdarma, jen když se najde zájemce o jeho služby.

 

Marcelo Del Pozo, Reuters

Trenér Zinédine Zidane se údajně nechal slyšet, že Balea v kádru pro další sezonu prostě nechce. Podobně tomu už bylo i v minulosti, ale Velšan vždy nakonec v Bílém baletu zůstal. Teď už to vypadá, že je definitivní konec. Tedy pokud se najde zájemce, který bude chtít Balea angažovat. Ten má totiž v Madridu smlouvu ještě na dva roky. Real se netají tím, že by se hráče rád zbavil a nemusel platit jeho královskou mzdu.

Bale, místo aby zářil na trávníku, jen paběrkuje. V roce 2020 si zahrál třikrát, gól dal naposledy v září minulého roku. Zjevně tak nedokázal nahradit Cristiana Ronalda, jak si to vysnili šéfové Bílého baletu.

Bývalý šéf Realu je kvůli koronaviru ve vážném stavu v nemocnici

Velšan byl už jednou skutečně blízko odchodu do Číny, nakonec však obchod padl. Po odchodu Británie z EU se navíc jeho pozice zhorší.

Messi šokoval Barcelonu. Splní klub hvězdě její velké přání?

A co na to všechno říká třicetiletý Bale? Jeho agent Jonathan Barnett objasnil, že jeho klient si užívá života ve španělském hlavním městě a nechce nikam odejít.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..