Rubriky:

Španělsko

Nistelrooij půjde s kolenem na operaci, zmešká až devět měsíců

13. listopadu 2008 14:14 - MADRID

Nizozemský fotbalista Ruud van Nistelrooij z Realu Madrid bude muset znovu na operační stůl a mimo hru bude až devět měsíců. Zranění jeho pravého kolena je totiž mnohem vážnější, než se předpokládalo, a tak se ještě tento týden podrobí ve Spojených státech operaci u vyhlášeného chirurga Richarda Steadmana. Ve čtvrtek to oznámilo vedení Realu.

Naděje nizozemského útočníka na brzký návrat na hřiště tím definitivně pohasly. Jeho absence se nejprve odhadovala na tři měsíce, ve čtvrtek dopoledne ale klub zveřejnil ještě mnohem horší prognózu. "Mimo hru bude šest až devět měsíců," uvedl web Realu. Van Nistelrooij se totiž před operací podrobil artroskopickému vyšetření, které odhalilo i poškození zkříženého vazu a chrupavky.

Van Nistelrooij se zranil minulý týden při zápase Ligy mistrů s Juventusem Turín. Pravé koleno jej navíc netrápí poprvé, poprvé s ním musel na operaci už v roce 2000

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..