Rubriky:

Španělsko

Henrymu se v Barceloně stýská - po čaji a koblížcích

28. ledna 2009 18:33 - BARCELONA

Ani fanatičtí fanoušci Arsenalu, kteří ho zbožňovali jako modlu, ani rychlý styl anglického fotbalu. Francouzskému fotbalistovi Thierry Henrymu rok a půl po přestupu z londýnského Arsenalu do španělské Barcelony nejvíce chybí typický britský čaj a k tomu čajové pečivo a koláče.

"Měl jsem rád, když jsem si dal svůj čaj a k tomu koblížky. Miluju ty pravé anglické nadýchané. A taky klasický ´cheesecake´," rozplývá se Henry v dnešním vydání britského pánského časopisu Loaded.

"Tradiční anglický pokrm ´fish and chips´ jsem nikdy zrovna moc nemusel, ale ten čaj a koblížky, a koláč banoffee z mléka, sušenek a banánů, to mi opravdu schází. Skutečně miluju dezerty," dodal pětinásobný nejlepší fotbalista Francie.

V rozhovoru pro časopis Henry dále vyprávěl o tom, jak ze světových hráčů současnosti nejvíce obdivuje Clarence Seedorfa z AC Milán, a také prozradil, že největším bavičem v Barceloně je jeho spoluhráč Gerard Pique..

Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..