Živě

Na Balea zapomeňte! Nejdražším hráčem Realu Madrid v historii bude Hazard

17. července 2020 11:29 - Madrid/Praha

Po čtvrtečním zisku španělského mistrovského titulu se z Edena Hazarda stane nejdražší hráč v historii Realu Madrid. Díky bonusu za ligové prvenství by se měla cena belgického fotbalisty zvýšit o dalších 15 milionů eur, takže překoná dosavadní rekordní transfer Garetha Balea.

 

Sergio Perez, Reuters

Hazard přišel na San Bernabeu loni z Chelsea za rovných 100 milionů eur, nicméně ve smlouvě o přestupu jsou bonusy, jež mohou cenu ofenzivního záložníka zvýšit o dalších 30 milionů.

A přesně to je podle španělského sportovního deníku AS aktuální případ, po 34. triumfu v La Lize tak londýnský klub může očekávat z Madridu dodatečných 15 milionů eur. Hazard přitom vinou zranění odehrál za Real v první sezoně jen 16 ligových zápasů.

Video již není dostupné

Fanoušci Realu si užívali zisk titulu, na oslavy dohlížela policie

sntv

Dosavadním nejdražším transferem španělského velkoklubu byl příchod Velšana Balea, za něhož v roce 2013 zaplatil Tottenhamu 101 milionů eur.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..