Živě

Sevilla může opět trénovat. Už prozradila, kdo je nakaženým hráčem

30. července 2020 13:12 - Sevilla/Praha

Fotbalistům Sevilly vyšly další testy na koronavirus negativně a dnes odpoledne se mohou vrátit k tréninku. Andaluský celek, v němž působí brankář Tomáš Vaclík, musel zrušit tréninky poté, co nedělní testování odhalilo nákazu u jednoho z hráčů. Sevilla dnes uvedla, že nakaženým je srbský záložník Nemanja Gudelj, který zůstane v domácí izolaci.

 

Juan Medina, Reuters

Po zjištění výsledků zrušil klub tréninky a dezinfikoval všechny prostory, kde se nakažený fotbalista pohyboval. Zbytek mužstva se od té doby podrobil dalším dvěma sériím testů, které byly negativní.

Hráči a realizační tým postoupí další testy v sobotu a v pondělí. V úterý pak Sevilla odletí do Německa, kde ji ve čtvrtek v Duisburgu čeká osmifinále Evropské ligy s AS Řím. Stejně jako v dalších kolech se bude hrát jen na jedno utkání.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..