Sevilla může opět trénovat. Už prozradila, kdo je nakaženým hráčem

30. července 2020 13:12 - Sevilla/Praha

Fotbalistům Sevilly vyšly další testy na koronavirus negativně a dnes odpoledne se mohou vrátit k tréninku. Andaluský celek, v němž působí brankář Tomáš Vaclík, musel zrušit tréninky poté, co nedělní testování odhalilo nákazu u jednoho z hráčů. Sevilla dnes uvedla, že nakaženým je srbský záložník Nemanja Gudelj, který zůstane v domácí izolaci.

 

Juan Medina, Reuters

Po zjištění výsledků zrušil klub tréninky a dezinfikoval všechny prostory, kde se nakažený fotbalista pohyboval. Zbytek mužstva se od té doby podrobil dalším dvěma sériím testů, které byly negativní.

Hráči a realizační tým postoupí další testy v sobotu a v pondělí. V úterý pak Sevilla odletí do Německa, kde ji ve čtvrtek v Duisburgu čeká osmifinále Evropské ligy s AS Řím. Stejně jako v dalších kolech se bude hrát jen na jedno utkání.

ČTK

Časová osa: La Liga 2021/22

Filtr článků - Španělsko


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..