Fotbalistu Weisse v Barceloně okradl gang zlodějů

11. ledna 2012 16:54 - BARCELONA

Slovenský fotbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší se v neděli v Barceloně stal obětí loupežného přepadení poté, co si v dresu Espaňolu zahrál derby proti slavnému týmu FC. Parta lupičů dvaadvacetiletého hráče přepadla v autě a připravila ho o peníze, mobilní telefony a část oblečení.

 

Jan Koller, ČTK

"Naštěstí jsem v pořádku, to je pro mě nejpodstatnější. Nic se mi nestalo, jen jsem se vylekal," citoval Weisse deník pravda. V ulicích si jej prý vyhlédl jeden z místních zlodějských gangů.

"Byla to připravená akce. Propíchli mi gumu. Vystoupil jsem a v té chvíli na mě zaútočili. Vzali mi z auta peněženku, mobily, bundu. V peněžence jsem měl jen drobné, karty jsem zablokoval. Není to taková tragédie. Jsem rád, že jsem vyvázl živý a zdravý," řekl syn trenéra slovenské reprezentace a Slovanu Bratislava, který je v Espaňolu na ročním hostování z Manchesteru City.

Právě v Manchesteru byl Weiss loni také okraden. Dvě mladé ženy, které pozval v květnu domů na večírek, mu ukradly značkové hodinky za 20.000 liber a iPod.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..