Valencie - Villarreal 2:1 Obrat v posledních minutách! Valencie rozhodla o výhře v nastavení

5. března 2021 23:05

Fotbalisté Valencie ve španělské lize po obratu porazili 2:1 Villarreal. Domácí prohrávali od 40. minuty, kdy se z penalty prosadil Gerard Moreno. Čtyři minuty před koncem ale srovnal z pokutového kopu Carlos Soler a ve druhé minutě nastavení rozhodl Goncalo Guedes.

Profimedia.cz

Villarreal natáhl sérii bez vítězství na osm zápasů, zůstal na sedmém místě neúplné tabulky a se ztrátou dvou bodů na šestý Betis Sevilla promarnil možnost posunout se na pohárové příčky.

Valencii patří díky třetímu domácímu vítězství za sebou jedenáctá pozice.

Španělská fotbalová liga - 26. kolo:
Valencie - Villarreal 2:1 (86. Soler z pen., 90.+2 Guedes - 40. Moreno z pen.).

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.