Sevilla - Bilbao 0:1 Sevilla podlehla Bilbau gólem v poslední minutě, její vítězná série skončila

3. května 2021 22:57 - Madrid

Po sérii pěti vítězství fotbalisté Sevilly podlehli ve španělské lize doma Bilbau 0:1 a jejich šance promluvit do boje o titul se výrazně zmenšily. Čtyři kola před koncem ztrácejí na vedoucí Atlético Madrid šest bodů, na druhou Barcelonu a třetí Real mají čtyřbodové manko.

Dnešní zápas rozhodl gólem v 90. minutě Iňaki Williams, jenž po rychlém brejku překonal parádní střelou do horního rohu branky sevillského gólmana Bunúa. Český reprezentační brankář Tomáš Vaclík zůstal opět na lavičce náhradníků.

Sevilla prohrála v lize po osmi zápasech.

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.