Rubriky:

Španělsko

VIDEO: Nehoda, nebo úlet? Bouřlivák Ramos z Realu na mžik ztratil nervy

20. srpna 2014 14:29 - Madrid

Už to vypadá jako ohraná písnička. Madridské derby, spousta emocí, tvrdé souboje a také teatrální gesta. V úterním úvodním utkání španělského Superpoháru se do křížku dostali útočník Atlétika Mario Mandžukič a zadák Bílého baletu Sergio Ramos. Chorvatský fotbalista svého strážce ve vzduchu nepříjemně atakoval, odplata však přišla záhy - Ramos letní posile z Bayernu nadělil jednu „výchovnou“ přímo do obličeje.

Incident se odehrál v 60. minutě utkání ještě za bezbrankového stavu. Mandžukič naskočil na stopera Realu a nic netušícího Ramose poslal tvrdě k zemi. Co se dělo pak, ví nejlíp asi jen španělský reprezentant. Když se Ramos zvedal, udeřil chorvatského soupeře do tváře. Nechtěně? Možná, vyloučit však nelze ani úmysl.

Rozhodčí nakonec vyřešil celou záležitost gentlemansky - Mandžukič dostal za faul žlutou kartu, stejný kartónek si zblízka prohlédl také osmadvacetiletý Ramos. Úvodní zápas mezi Realem a Atlétikem nakonec skončil remízou 1:1.

jis, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..