Real Betis - R. Sociedad 2:3San Sebastian po výhře nad Betisem útočí na Ligu mistrů

Madrid

Fotbalisté San Sebastianu zvítězili v předehrávce 26. kola španělské ligy 3:2 na hřišti Betisu Sevilla a dostali se na čtvrté místo tabulky zajišťující předkolo Ligy mistrů. Real Sociedad na této pozici nahradil Atlético Madrid, jež má ale nedělní duel proti Valencii k dobru.

Čtrnáctý tým tabulky Betis v utkání dvakrát vyrovnal, na gól Xabiho Prieta ze 72. minuty už ale reagovat nedokázal. Třiatřicetiletý kapitán San Sebastianu, za který hraje celou svou kariéru, skóroval i ve 26. minutě prvního poločasu. Úvodní gól vstřelil už v 10. minutě jeho spoluhráč Jon Bautista.

Za Betis vyrovnávali v 16. minutě Aissa Mandi a v 65. minutě Antonio Sanabria. Stejný kousek jako Eibaru, jenž v úterý proti San Sebastianu srovnal ve třetí nastavené minutě, se už sevillskému týmu nepodařil.

Španělská fotbalová liga - 26. kolo:
Betis Sevilla - San Sebastian 2:3 (16. Mandi, 65. Sanabria - 26. a 72. Xabi Prieto, 9. Bautista).