Rubriky:

Španělsko

Prasklo to! Hollywoodská hvězda chválila vyloučeného obránce Realu, ten trapas ustál

28. dubna 2017 11:00 - Madrid/Praha

Byl vyloučený, jeho Real Madrid prohrál El Clasico a stejně se dočkal pochvaly. Obránce „Bílého baletu" Sergio Ramos možná nevěřil vlastním uším. Když se po prestižní fotbalové bitvě setkal s filmovou hvězdou Julií Robertsovou, ta se s obráncem chtěla vyfotit. A pak přišel trapas. „Hrál jste úžasně. Bylo to vzrušující," prohodila známá herečka. Informace prosákla na veřejnost až pár dní po utkání.

 

Twitter

Bitva nejlepších týmů španělské ligy přitahuje hvězdy. Že budou na hřišti se dá očekávat, celá řada superstar se ale sejde i v ochozech. Tentokrát zamířila na El Clasico také filmová superstar Julia Roberts. A po utkání ji klub pozval na prohlídku stadiónu. Během ní se setkala i s fotbalisty. Pozdravila se a vyfotila s většinou Bílého baletu, u Barcelony pak došlo jen na Lionela Messiho.

Herečka, kterou proslavila třeba role ve filmu Pretty Woman, vzbudila pořádný rozruch. Nejvíce pak ve chvíli, kdy se fotila s obráncem Sergio Ramosem. Toho totiž pochválila za předvedenou hru, i když byl třináct minut před koncem vyloučený.

Držitelka prestižního Oscara možná ani netušila, s kým se vlastně fotí, a chtěla jen pár slovy zkrátit čekání, než se oba připraví. Z úst jí vyklouzla větička, které se mnozí zasmáli a další jen nevěřícně koukali. „Hrál jste úžasně, bylo to vzrušující," prohodila směrem k vyloučenému Ramosovi a dodala, že to byl úžasný večer. Stoper situaci zvládl a „zahrál" to skvěle. Faux pas přešel bez mrknutí oka, jako by se nic nestalo.

Hvězdy Realu porážka určitě bolela, ale při setkání s herečkou se snažily nedávat to najevo. Třeba Cristiano Ronaldo se smál a alespoň zkoušel vypadat šťastně. "Vždycky potěší, když se setkáte s příjemnými lidmi. Bůh žehnej tobě i tvé rodině," uvedl na twitteru Ronaldo u fotky s herečkou. S hvězdou se vyfotili i Marcelo, Modrič, trenér Zidane i barcelonský Leo Messi.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..