Rubriky:

Španělsko

Bastard Piqué od hráčů Realu omluvu nepožaduje

25. května 2017 06:26 - Barcelona/Praha

Sám jedovatými a pichlavými glosami na adresu fotbalistů rivalského Realu Madrid nešetří, ke cti Gerarda Piquého je však třeba přiznat, že dovede invektivy i urážky přijmout. „Nejsem uražený, natož abych požadoval omluvu,“ prohlásil kapitán Barcelony po návratu z krátkého odpočinku v Itálii, když se ho novináři ptali, jak mu bylo, když ho hráči Bílého baletu častovali při oslavách mistrovského titulu těmi nejhrubšími urážkami a nadávkami.

 

Jan Handrejch, Právo

Na sociálních sítích i v rozhovorech po zápasech dokáže být Piqué patřičně jedovatý a sarkastický, přičemž terčem jeho invektiv jsou nejčastěji fotbalisté největšího rivala Barcelony - tedy madridského Realu. Na knihu by vydalo, co na jejich adresu v průběhu sezóny pronesl nebo napsal na twiteru či facebooku.

Nemohl se proto divit, že když v neděli slavil Bílý balet na madridském náměsti Cibeles po pěti letech zisk mistrovského titulu, schytával to Piqué ze všech stran.

„Piqué, ty bastarde, pokloň se šampionům," vyřvával Ramos a Carvajal podněcoval dav fanoušků, aby řval také. Ani nemusel, protože ti se spontánně přidali.

Kapitán Barcelony se však neurazil.

„Bylo to úplně normální. Po vítězství v lize si užívali svého štěstí, takže prostě oslavovali. Rozhodně nejsem uražený, natož abych snad požadoval nějakou omluvu," prohlásil Piqué, když se po pár dnech v Itálii vrátil do Barcelony, aby se zapojil do přípravy na sobotní finále Královského poháru, v němž se jeho tým střetne s Alavesem.

„Už jsem dokonce mluvil s Dani Carvajalem a mezi námi je všechno v nejlepším pořádku," tvrdil, že ani k madridskému obránci necítí zlobu.

zp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..