Rubriky:

Španělsko

Jak přišel hvězdný Ronaldo k vylepané lebce? Pro svůj tým udělám všechno, vysvětloval

6. června 2017 10:38 - Madrid/Praha

Docela šok. Cristiano Ronaldo si na svém vzhledu vždy zakládal. Na účesu tuplem. Vždyť nagelované vlasy vyčesané do typické špičky patřily k jeho charakteristické image. Hvězdný Portugalec si mohl na svůj účet nechat pořídit ochrannou známku, protože k němu patřil v dobách jeho působení v Manchesteru United, stejně jako v madridském Realu. A teď najednou globální superstar s lebkou vylepanou a porostlou jen kratičkými vlásky.

 

Sergio Perez, Reuters

Málokdo ho poznával, když se po oslavách druhého triumfu Bílého baletu ve finále Ligy mistrů objevil na veřejnosti.

Nagelovaný účes byl pryč, vlasy vyčesané do charakteristické špičky také.

 

Do you like it??????😉

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),Čen 4, 2017 v 9:15 PDT

„Před finále v Cardiffu jsem slíbil, že pokud nad Juventusem vyhrajeme a já dám gól, nechám si vyholit hlavu. Udělal jsem to a oholil si ji," vysvětloval Ronaldo pro klubovou televizi Realu.

„Vždy se snažím dělat pro svůj tým úplně všechno. A když jsem slib jednou dal, musel jsem ho splnil," tvrdil, že ho spoluhráči nemuseli ani trochu přemlouvat, aby svému slovu dostál.

zp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..