Rubriky:

Španělsko

Falcao zaplatil osm miliónů eur, aby urovnal daňovou kauzu

13. července 2017 18:38 - Madrid

Fotbalista Radamel Falcao zaplatil podle listu El Mundo španělským úřadům 8,2 miliónu eur (214 miliónů korun), aby se vyhnul obžalobě z daňových úniků. Kolumbijský útočník v době svého působení v madridském Atlétiku připravil stát podle prokurátora o 5,5 miliónu eur.

 

Facebook

Falcao hrál za Atlético od roku 2011 do roku 2013, nyní je v Monaku. Podle madridských vyšetřovatelů se pomocí firmy sídlící v daňovém ráji vyhnul placení daní z osobnostních práv.

Se španělskými finančními úřady měla v poslední době potíže řada slavných fotbalistů. Lionel Messi místo trestu 21 měsíců vězení za daňové úniky před týdnem zaplatil pokutu čtvrt miliónu eur, Cristiano Ronaldo je připraven uhradit ještě před začátkem soudu 14,7 miliónu eur, tedy celou částku, kterou podle žaloby dluží. Podobným obviněním čelili i další hráči nebo věhlasný trenér José Mourinho.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..