Rubriky:

Španělsko

Odolá Zidane vábení miliard? Bývalý trenér Realu dostal pohádkovou nabídku

4. června 2018 11:50 - Dauhá/Praha

Tenhle transfer by vešel do dějin! Jen několik dnů poté, co oznámil svůj konec na lavičce fotbalistů Realu Madrid, přistála trenérovi Zinédinu Zidanovi na stůl ohromující nabídka. O někdejšího francouzského reprezentanta, mistra světa i Evropy, eminentně stojí v Kataru, pořadatelské zemi světového šampionátu v roce 2022. Za podpis na čtyřleté smlouvě nabízejí movití šejkové Zidanovi astronomických 200 miliónů eur (v přepočtu zhruba 5,2 miliardy korun)!

 

Juan Medina, Reuters

Pětačtyřicetiletý někdejší nejlepší fotbalista světa během svého dva a půl roku trvajícího angažmá u Bílého baletu získal s Realem dohromady devět trofejí včetně tří triumfů v prestižní Lize mistrů. Pokud by na nabídku Katařanů kývl, vedl by za čtyři roky na šampionátu výběr pořadatelské země, jemuž aktuálně patří 101. místo v žebříčku FIFA.

Zidane se k nejbližší budoucnosti zatím blíže nevyjádřil a pouze uvedl, že nový klub nehledá. Podle mnohých by mělo být logickým krokem angažmá u francouzské reprezentace. Vicemistři Evropy se chystají na letošní světový šampionát pod vedením Didiera Deschampse, který má smlouvu ještě na dva roky.

mm, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..