Rubriky:

Španělsko

Ronaldo opouští Real! Klub odmítl jeho žádost o další milióny, píší v Portugalsku

7. června 2018 17:24 - Madrid/Praha

Zdá se, že dny Cristiana Ronalda v Realu Madrid jsou skutečně sečteny. Podle portugalského listu Record jde o hotovou věc, protože královský klub odmítl aktuálnímu držiteli Zlatého míče splnit požadavky na novou smlouvu a vyšší finanční ohodnocení. Španělský list Marcá dodává, že generální ředitel Realu José Ángel Sánchez při úterní schůzce informoval hráčova agenta Jorgeho Mendese o neochotě klubu vyjít Ronaldovým nárokům na novou smlouvu vstříc.

 

Phil Noble, Reuters

Ronaldovi jde podle Recordu především o to, aby srovnal své platové podmínky s nejlépe honorovanými hráči současnosti Lionelem Messim a Neymarem. Zatímco Portugalec má v Bílém baletu pobírat v přepočtu zhruba 660 miliónů korun ročně, Messi si má v Barceloně vydělat přibližně 900 miliónů a Neymar v PSG necelou miliardu.

Hvězdný Portugalec má za to, že coby pravidelný vítěz ankety o nejlepšího fotbalistu planety má nárok být i nejlépe placeným hráčem. Vedení Realu však situaci vidí jinak a o vylepšení stávajícího kontraktu, který vyprší v roce 2021, neuvažuje. Dost možná k jeho rozhodnutí přispěl i fakt, že Ronaldo nijak nevynikl v nedávném finále Ligy mistrů.

„V nejbližších dnech bude zodpovězena otázka mojí budoucnosti. Teď si chci ale vychutnávat triumf, budoucnost jednoho hráče není momentálně důležitá," mlžil bezprostředně po vítězství Realu v kyjevském finále Champions League.

Pokud jsou informace médií z Pyrenejského poloostrova pravdivé, jediným východiskem z nastalé situace bude nejspíš přestup 33leté hvězdy jinam. Proslýchá se také, že Real nyní spíše než navyšovaní platu pro CR7, preferuje ušetřit fondy na megapřestup Neymara.

roj, Sport.cz

Opustí skutečně Cristiano Ronaldo v létě Real Madrid?


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..