Rubriky:

Liga mistrů

UEFA rozhodla o prvním trestu pro Slavii. Za fanoušky zaplatí skoro dva milióny

27. srpna 2018 18:08 - Praha

Fotbalová Slavia se prohne. Pokřik fanoušků "UEFA mafia" během úvodního utkání třetího předkola Ligy mistrů proti ukrajinskému Dynamu Kyjev vyjde pražský klub skoro na dva milióny korun. Informaci o udělené pokutě ve výši 66 tisíc eur zveřejnil iSport.cz. Zástupci Slavie odmítli pro Sport.cz informaci komentovat s tím, že se klub ke všemu vyjádří v úterý či ve středu.

 

Efrem Lukatsky, ČTK/AP

Pražský klub musí z kasy vytáhnout zhruba 1,7 miliónu korun. A to je teprve začátek. Chováním vedení Slavie po odvetě v Kyjevě se UEFA teprve bude zabývat. A nejspíš přijde i trest číslo dvě.

Pražané cítili křivdu kvůli neuznané brance a také kvůli gólu Dynama Kyjev na 2:0 (padla z ofsajdu). Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík a také člen představenstva Tomáš Bůzek na sociální síti Twitter ostře (ve druhém případě i vulgárně) napadli UEFA a jejího místopředsedu Grigorije Surkise. Následně sice svá vyjádření smazali, ale UEFA se incidentem zabývá a s klubem zahájila disciplinární řízení.

Miliónový flastr od UEFA dostala před pár dny i pražská Sparta a to kvůli chování fanoušků v utkáních se Suboticou. Letenští budou mít navíc na jedno utkání zavřený stadión.

rjm, Sport.cz

  4:1 Midtjylland - Slavia 4:1   dohráno
20200930T21:00:00+0200
Midtjylland vs. Slavia
Midtjylland vs. Slavia
Midtjylland
Slavia

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..