Rubriky:

Liga mistrů

Trenér Chelsea si již zamlouvá hotel na finále Ligy mistrů

4. listopadu 2008 14:45 - ŘÍM

Fotbalisté londýnské Chelsea v úterý nastoupí v Římě ke svému teprve čtvrtému zápasu základní skupiny Ligy mistrů, přesto již plánují, jak se do hlavního města Itálie na jaře vrátí. V květnu se tam totiž bude hrát finále nejprestižnější pohárové soutěže Evropy, v kterém nechtějí chybět. Trenér Luiz Felipe Scolari dokonce již domlouval rezervaci v místním hotelu.

"Víme, že do květnového finále je ještě hodně dlouhá cesta. Ze všeho nejdříve musíme dnes bodovat s AS Řím, abychom postoupili do další fáze," citoval Scolariho deník Mirror. "Uděláme však vše pro to, abychom se do Říma v květnu vrátili," dodal.

Brazilský trenér svým svěřencům, mezi které patří i český brankář Petr Čech, věří natolik, že již jednal s vedením luxusního hotelu Cavalieri Hilton o možné rezervaci na květen.

"Líbí se mi náš hotel. Proto jsem požádal vedení, že pokud s tím budou souhlasit, rád bych to tu na květen rezervoval," uvedl Scolari na adresu hotelu, kde se za apartmá platí 24 tisíc korun za noc. Hotel leží necelé dva kilometry od Olympijského stadionu, kde se finále Ligy mistrů odehraje.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..