Ohňostroj před hotelem ve čtyři ráno, pak požární alarm. Hvězdy Barcelony se moc nevyspaly

11. března 2021 13:55 - Paříž/Praha

Budíček, je čas na rachejtle. Někteří příznivci PSG před odvetným utkáním Ligy mistrů proti Barceloně dělali, co mohli, aby fotbalistům katalánského klubu pobyt v Paříži co nejvíce znepříjemnili. Část z nich nakráčela ve čtyři hodiny ráno před hotel, ve kterém byly ubytovány barcelonské hvězdy, a začala tam odpalovat ohňostroj. Jeden z fanoušků měl o hodinu později v budově dokonce spustit alarm, který se podařilo vypnout až po několika minutách. Podle francouzského novináře Robina Bairnera mělo jít o odvetu za to, co se před třemi týdny dělo ve španělském městě.

O2 TV Sport

Osmifinálová bitva Ligy mistrů mezi PSG a Barcelonou se zjevně neodehrávala pouze na trávníku. Příznivci PSG se do psychologické války pustili ještě před středečním večerním výkopem.

Nejprve manželku fotbalisty Piquého označili za prostitutku. A jejich partyzánské počínání pokračovalo ještě v brzkých ranních hodinách před odvetným zápasem. Přibližně ve čtyři hodiny ráno totiž část z nich odpálila před hotelem Barcelony ohňostroj.

Tím ale celá eskapáda neskončila. Jeden z příznivců PSG si totiž ve stejném hotelu pronajal pokoj a přibližně hodinu po rachejtlích spustil v budově požární alarm. Muže podle francouzských médií poté zatkla policie a odvezla na stanici.

Fanoušci PSG zaútočili na manželku barcelonské ikony. Je podle nich prostitutka

Podle francouzského novináře Bairnera šlo ze strany tvrdého jádra PSG o odvetný útok. Stejnou lumpárnu s dělobuchy totiž před třemi týdny provedli příznivci katalánského velkoklubu před hotelem PSG.

Nakolik bylo nefér počínání fanouškovských táborů účinné zůstává otázkou. Pravdou ale je, že zatímco Mbappé před třemi týdny na Pyrenejském poloostrově zazářil hattrickem, parta kolem Lionela Messiho se v Paříži zázraku nedočkala.

Messi se krásně trefil, pak ale nedal penaltu. Barcelona končí, dál jdou PSG a Liverpool

Argentinská superstar sice v první půli nádhernou trefou vykřesala pro svůj celek naději, v závěru poločasu ale neproměnila pokutový kop a barcelonským fotbalistům se ve zbytku duelu osmifinále zdramatizovat už nepodařilo.

pb, Sport.cz

  0:1 Chelsea - Porto 0:1 dohráno
20210413T21:00:00+0200
Chelsea vs. Porto
Chelsea vs. Porto
Chelsea
Porto
  0:1 PSG - Bayern 0:1 dohráno
20210413T21:00:00+0200
PSG vs. Bayern
PSG vs. Bayern
PSG
Bayern
  Dortmund - Manchester City dnes 21:00
20210414T21:00:00+0200
Dortmund vs. Manchester City
Dortmund vs. Manchester City
Dortmund
Manchester City
  Liverpool - Real Madrid dnes 21:00
20210414T21:00:00+0200
Liverpool vs. Real Madrid
Liverpool vs. Real Madrid
Liverpool
Real Madrid

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..