Živě

Jdi do prd*le... Bitva o semifinále Ligy mistrů měla drsnou dohru. Trenér slyšel urážky

14. dubna 2021 17:45 - Praha

Odveta čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Chelsea a Portem měla poměrně divokou dohru. Chelsea navzdory porážce 0:1 slavila díky dvoubrankovému náskoku z úvodního duelu postup do semifinále. Po závěrečném hvizdu ale podle všeho padala mezi trenéry obou týmů poměrně ostrá slova.

O2 TV Sport

Trenér Porta Sergio Conceicao obvinil svého kolegu z Chelsea Thomase Tuchela, že ho urazil. Podle portugalského listu Record mu řekl: „Jdi do prd*le." (Fuck off)

Podle záběrů z trávníku se dostali oba trenéři do křížku, když si podle současných pandemických zvyklostí místo podání rukou ťukli o sebe pěstmi.

Bayern v Lize mistrů končí, nestačila mu ani těsná výhra. Chelsea odvetu prohrála, ale jde dál

Conceicao po zápase potvrdil, že byl urážen, ale v tu chvíli nechtěl prozradit, co si přesně vyslechl.

„Byl jsem uražen tímhle mužem, který je tady vedle. Říkal jsem rozhodčímu, že čtvrtý sudí urážky slyšel. Moje angličtina ale není perfektní, tak asi není důvod teď o tom mluvit. Nevím proč takhle reagoval," vysvětloval kouč portugalského celku.

„Nerozuměl jsem úplně dobře. Slyšel jsem urážky, ale už je to pryč... Není to od něj hezké. Moje podráždění na konci zápasu s tím souviselo. Ani jsem s ním nemluvil," dodal Conceicao.

Trenér Chelsea Thomas Tuchel slaví postup s Thiago Silvou.

Angel Fernandez, ČTK/AP

Tuchel se snažil celý incident po utkání zlehčit. „Šlo jen o malou hádku mezi mnou a jejich trenérem. A všichni mě pak najednou pronásledovali. Nic se nestalo," uvedl.

Oba muži se podle záběrů dostali do křížku i během zápasu za postranní čarou, kdy na sebe cosi pokřikovali, když Portu byla odepřena penalta.

roj, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..