Živě

Fanoušci Sparty se na Rapidu předvedli! Zranili pořadatele

21. července 2021 09:13 - Vídeň/Praha

Sparťanskou euforii střídá zmar. Fotbalisté z Letné nevstoupili do druhého předkola Ligy mistrů na hřišti rakouského Rapidu špatně, rychle vedli, jenže nakonec prohráli 1:2. A co víc, dobré jméno si neudělali ani v hledišiti. Tam sice podle předzápasových zpráv měli příznivci letenského celku chybět, nakonec se ale do sektoru hostů desítky z nich dostaly. Zklamání z neúspěšného výsledku pak ventilovali po svém, po závěrečném hvizdu se snažili vtrhnout na hřiště a při svém počínání dokonce zranili pořadatele.

 

Dominik Bakeš / CNC / Profimedia, Profimedia.cz

Nepříjemné scény se odehrály po skončení zápasu, kdy se fanoušci Pražanů pokusili vtrhnout na hrací plochu a u toho zranili pořadatele. Dalším výtržnostem se podařilo zabránit, ale i tak tuto záležitost označuje rakouský tisk za politováníhodnou.

Oficiálně se měl zápas odehrát bez sparťanských fanoušků, ale lístky si údajně koupili Češi žijící v Rakousku. Delegát UEFA poté rozhodl, že všechny příznivce hostů nasměruje do jednoho sektoru.

Sparta si ze hřiště Rapidu odvezla porážku 1:2 a v domácí odvetě bude mít co dělat, aby ještě živila naději na postup do skupinové fáze Ligy mistrů.

bp, Sport.cz

Sport 1 2:0 Sparta - Rapid 2:0 dohráno
20210728T20:30:00+0200
Sparta vs. Rapid
Sparta vs. Rapid
Sparta
Rapid

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..