Od Ronalda dostala drsnou ránu a pak odměnu

15. září 2021 08:32 - Bern

Nechtěný zásah se povedl Cristianu Ronaldovi už před výkopem. Během rozcvičky před utkáním Ligy mistrů YB Bern - Manchester United trefil míč z jeho kopačky jednu z pořadatelek a byl z toho rozruch. Do akce museli zdravotníci, ale podle dostupných zpráv vše skončilo bez větších problémů. Ronaldo pak záhy otevřel skóre, ale z vítězství se netěšil. Anglický vicemistr prohrál ve skupině F 1:2 gólem v nastaveném čase.

 

Arnd Wiegmann, Reuters

Nepříjemnost, kterou ale jen těžko nějak mohl ovlivnit, ho potkala už před utkáním. Míč z jeho kopačky náhodně trefil do hlavy pořadatelku.

Poněkud zaskočený Portugalec zamířil za ležící ženou, aby ji zkontroloval. Divákům se objevil doslova na dosah. Když se přesvědčil, že je zasažená v pořádku a v péči zdravotníků, prohodil pár utěšujících slov a vrátil se na trávník.

Krátce na to už ve hře vstřelil svůj 135. gól v nejprestižnější kontinentální pohárové soutěži. Naběhl si na centr Fernandese a střelou mezi nohy brankáře Von Ballmoose poslal hosty do vedení.

Stylově tak oslavil svůj 177. start v LM, kterým vyrovnal rekord španělského brankáře Ikera Casillase, ale rekord mu nakonec po prohře poněkud zhořkl.

Zato pořadatelka mohla rozdávat úsměvy, protože se jí dostalo nečekané pozornosti v podobě Ronaldova dresu.

vap, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů 2021/22

Filtr článků - Liga mistrů


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..