Živě

VIDEO: Bayeeeern!!! Franz Straka se v TV studiu utrhl ze řetězu. Řval a jásal s pohárem

24. dubna 2013 10:08 - Praha

To byla zase show. S Františkem Strakou zkrátka nikdy není nuda. Bývalý fotbalový reprezentant a nyní kouč Příbrami popustil uzdu svému temperamentu a předvedl svůj až fanatický obdiv k německému fotbalu v plné parádě.

Facebook

Když v úterý nastoupil Bayern Mnichov v semifinále Ligy mistrů proti Barceloně, nebylo těžké uhádnout, komu bude impulzivní Franz držet palce. Jakmile bavorský velkoklub spustil proti Kataláncům nemilosrdný válec a skóre začalo na jeho straně narůstat, bouchly ve Strakovi saze.

Coby expert v televizním studiu na stanici Prima Cool spolu s dalším bývalým reprezentantem Markem Jankulovskim se sice v přímém přenosu ještě držel, ale v zákulisí už odhodil veškeré zábrany.

„Ukážeme vám něco, co jste ještě neviděli," avizoval moderátor studia Libor Bouček. Následně na obrazovce vyskočily záběry běsnícího Straky, který velmi horkokrevně oslavoval každý gól Bayernu. Když Thomas Müller zvýšil na 4:0, popadl repliku poháru pro vítěze Ligy mistrů a s pokřikem "Bayern! Bayern!" s ním začal mávat nad hlavou.

roj, Sport.cz

Sport 1 2:0 Sparta - Rapid 2:0 dohráno
20210728T20:30:00+0200
Sparta vs. Rapid
Sparta vs. Rapid
Sparta
Rapid

Časová osa: Liga mistrů 2021/22

Filtr článků - Liga mistrů


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..