Znovu do Švédska? Sparta může v předkole Ligy mistrů narazit na Malmö

23. června 2014 09:43 - Nyon

Loni je z Evropské ligy vyřadil Häcken, letos si ale fotbalisté pražské Sparty mohou vylepšit image na jiném švédském klubu. Dnešní los druhého předkola Ligy mistrů v Nyonu jim může přisoudit Malmö, dalšími možnými soupeři jsou KR Reykjavík, The New Saints, Cliftonville nebo dva postupující celky z prvního předkola. Rozdělení do košů zveřejnila UEFA na svých internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pro Spartu, která je mezi nasazenými kluby, je papírově nejtěžším soupeřem právě Malmö. Proti ostatním celkům bude český mistr jasným favoritem, stejně jako proti postupujícím z úvodního předkola, v němž se představí Levadia Tallinn, Tórshavn, Santa Coloma, FC Banants, La Fiorita a Lincoln.

Kromě Sparty se dnes jména soupeřů pro předkolo Evropské ligy dozvědí také Mladá Boleslav s Libercem, naopak Plzeň musí počkat do příštího losování.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas hostí Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..