Rubriky:

Liga mistrů

De Bruyne zbaštil fintu fanouškovi a dal mu dres. Co hvězdu obměkčilo?

22. února 2017 13:54 - Manchester

Parádní finta. Chlapík ve vestě pořadatele si kleká po utkání Ligy mistrů před hvězdu Manchesteru City Kevina De Bruyneho, objímá ho a vlepí mu pusu. Na oplátku dostane dres. Nádhera, řeknete si. Idylickou chvíli po fantastické bitvě s Monakem pokazí následný sprint muže s dresem v ruce. Vyklubal se z něj totiž převlečený fanoušek Citizens a po trávníku jej začali nahánět strážci pořádku.

 

Lee Smith, Reuters

Zápas Ligy mistrů končí, hráči si mění na památku dresy. Opora Citizens Kevin De Bruyne mezi nimi ale chybí. Má jiné starosti. Na trávníku ho totiž zastavil mladík ve svítivé vestě, klekl si před hvězdu anglického týmu a ta mu na oplátku dává dres. Dojemná tečka za parádním zápasem, který Citizens vyhrávají 5:3.

Fanoušci však nestačí zírat, co se děje poté. Mladík od belgického reprezentanta kvapem odchází a pak se dá do běhu. Za pořadatele se totiž pouze převlékl, je to jeden z příznivců anglického týmu a s cenným suvenýrem neunikl pozornosti stewardů. Kamery zachytily, jak za odcházejícím De Bruynem, prchá mladík před strážci pořádku.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..