Rubriky:

Liga mistrů

Živě

Pokud Boleslav postoupí, bude hrát znovu doma

1. srpna 2006 16:24 - OSLO

Pokud se fotbalistům Mladé Boleslavi podaří postoupit do třetího předkola Ligy mistrů, v němž by byl jejich soupeřem Galatasaray Istanbul, sehrají odvetný zápas na svém stadiónu. V úterý to potvrdil ředitel středočeského klubu Jaromír Šeterle.

Středočeši původně zvažovali, že by případný zápas třetího předkola odehráli na větším stadiónu, nejspíše v nepříliš vzdáleném Liberci; v úvahu také přicházely větší stadióny v Praze. Ovšem nakonec budou hrát doma, protože na jiném než boleslavském stadionu by zřejmě zápas nevyprodali.

Vedení klubu se zatím o příštím soupeři vyjadřuje jen opatrně, protože odvetný zápas proti Valerenze Oslo sehrají Boleslavští teprve ve středu a postup ještě zdaleka nemají v kapse. Nadějná výhra 3:1 z prvního utkání je však přece nutí o této alternativě uvažovat, proto už také shánějí o tureckém velkoklubu informace. O víkendu sledoval asistent trenéra Petr Čuhel možného soupeře ve Frankfurtu, kde Galatasaray ve finále tureckého Superpoháru podlehl Besiktasi 0:1.

Pokud Mladá Boleslav postoupí, střetne se s Galatasarayem v úterý 8. srpna nebo o den později na soupeřově půdě, odveta se bude hrát ve středu 23. srpna v Čechách. Termín prvního utkání měl turecký klub nahlásit UEFA do dnešního poledne.

ČTK

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..