Rubriky:

Liga národů UEFA

Po české a slovenské reprezentaci hlásí problémy s covidem také Portugalci

10. října 2020 14:03 - Lisabon

Úřadující evropští šampioni Portugalci budou v nedělním utkání Ligy národů proti fotbalovým mistrům světa Francouzům postrádat brankáře Anthonyho Lopese, který měl pozitivní test na koronavirus. Gólman Lyonu je druhým hráčem, jenž musel z tohoto důvodu opustit portugalský sraz po obránci jiného francouzského týmu Lille Josém Fontem.

 

Rafael Marchante, Reuters

Lopese nahradil v nominaci Bruno Varela z Vitorie Guimaraes, jenž by měl krýt záda Rui Patríciovi. Zkušený brankář Wolverhamptonu ve středu vychytal v přípravném zápase se Španělskem remízu 0:0.

Před utkáním s Francií měli problémy s brankáři kvůli koronaviru i Ukrajinci, kterým vypadli dva gólmani. Na soupisku byl dopsán asistent trenéra a bývalý dlouholetý reprezentační brankář Alexandr Šovkovskij. Přípravný duel v St. Denis nakonec odchytal debutant Georgij Buščan a Ukrajinci i bez dalších absentujících hráčů schytali výprask 1:7.

ČTK

Časová osa: Liga národů UEFA

Filtr článků - Liga národů UEFA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

     
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..