Brestois - PSG 2:4PSG i bez Messiho stále vítězí

Paříž

I bez nové hvězdné posily Lionela Messiho, který zatím stále jen trénuje, zvítězili fotbalisté Paris St. Germain na hřišti Brestu 4:2 a také po třetím kole francouzské ligy vedou tabulku s plným bodovým ziskem.

Argentinský útočník Mauro Icardi z PSG.

Po gólu Andera Herrery a hlavičce Kyliana Mbappého vedl favorit 2:0, ale před koncem prvního poločasu snížil Franck Honorat. V 73. minutě se trefil z velké dálky Idrissa Gueye a Pařížané opět vedli o dvě branky. Pět minut před koncem však ještě zdramatizoval závěr zápasu Steve Mounié. V nastaveném čase upravil na konečných 4:2 pro úřadujícího vicemistra Ángel di María. Stejným poměrem vyhrál PSG v minulém kole nad Štrasburkem.

Kromě Messiho zatím nenastoupil ani další kanonýr Neymar či obránce Sergio Ramos, kterého po příchodu z Realu Madrid trápí zranění.

Francouzská fotbalová liga - 3. kolo:
Brest - Paris St. Germain 2:4 (42. Honorat, 85. Mounié - 23. Herrera, 36. Mbappé, 73. Gueye, 90.+1 Di María).