Francouzská liga potrestala další tři fotbalové kluby za výtržnosti diváků

7. října 2021 13:39

Další tři kluby Lille, Marseille a Lens potrestala disciplinární komise za výtržnosti diváků, kterých v poslední době na fotbalových stadionech ve Francii opět přibývá. Lille a Marseille do konce roku odehrají všechny venkovní zápasy bez fanoušků a společně s Lens mají podmíněný trest odebrání jednoho bodu.

 

Daniel Cole, ČTK/AP

Již na začátku září po nedohraném ligovém zápase přišlo o jeden bod Nice a muselo odehrát tři kola před prázdným hledištěm. Lens pyká za přerušení na půl hodiny utkání proti Lille z 18. září, o čtyři dny později chuligáni poznamenali duel Angers - Marseille.

V minulém týdnu byl kvůli řáděním fanoušků a pyrotechnice přerušen i duel Evropské ligy mezi Olympique a Galatasarayem Istanbul. Zranění při potyčkách utrpěli tři policisté.

ČTK

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..