Rubriky:

Francie

Nasri nesmí za vyhrožování novináři během Eura hrát tři zápasy

27. července 2012 16:08 - Paříž

Na tři reprezentační zápasy byl potrestán francouzský záložník Samir Nasri za nevhodné chování vůči novináři během červnového mistrovství Evropy. Po vyřazení ve čtvrtfinále s fotbalisty Španělska hrubě nadával redaktorovi a vyhrožoval mu fyzickým napadením. Později se sice omluvil, jenže disciplinární trest ho neminul.

 

Julien Muguet, Reuters

Spory čtyřiadvacetiletého záložníka Manchesteru City s novinářem deníku L'Équipe se dostaly na veřejnost už po předchozím zápase s Anglií. Když dal Nasri gól, zakřičel "Sklapni" a před našpulenými rty si provokativně přidržel ukazováček. Měla to být reakce na kritiku.

Po prohře se Španěly se s novinářem dostal do křížku znovu a vyhrožoval mu napadením. Za to přijde o přípravný zápas v srpnu s Uruguayí a kvalifikační duely o postup na mistrovství světa proti Finsku a Bělorusku.

Francouzská federace dnes za nepřiměřené chování potrestala i další dva rebely z ME. Na jeden zápas byl suspendován útočník Jeremy Menez za to, že vulgárně nadával kapitánovi týmu, pouze s napomenutím vyvázli Hatem Ben Arfa a Yann M'Vila. První z nich měl v šatně konflikt s bývalým koučem Francie Laurentem Blankem, se kterým si zase po vystřídání odmítl M'Vila podat ruku.

ČTK

Časová osa: Francie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..