Rubriky:

EURO 2012

Sebevědomí Rusové v úvodním zápase proti českému týmu berou jen vítězství

4. června 2012 21:14 - Varšava

Ruská fotbalová reprezentace v úvodním utkání mistrovství Evropy s Českou republikou očekává vítězství. Novinářům ve Varšavě to v pondělí řekli fotbalisté ruského týmu po prvním tréninku, který si odbyli na hřišti v obci Sulejówek asi půl hodiny cesty na východ od polské metropole. Ruští fotbalisté se ubytovali v hotelu Bristol v centru Varšavy.

 

Michael Buholzer, Reuters

O vítězství v pátečním zápase nepochybuje útočník sborné Alexandr Keržakov. Výsledek je jasný i jeho kolegovi Romanu Pavljučenkovi. "Jasně, že vyhrajeme. Máme za úkol postoupit ze skupiny," řekl po tréninku. "Bude to ale těžké, dneska umí hrát fotbal každý," dodal bývalý útočník Tottenhamu a nyní hráč Lokomotivu Moskva.

Navzdory obavám některých ruských novinářů z nepřívětivého přijetí jsou Rusové s atmosférou ve Varšavě spokojeni. "Nálada v týmu je povznesená, blíží se velký zápas," prohlásil záložník ruského týmu Igor Semšov. "Ne každému fotbalistovi se poštěstí být na Euru. Všichni se na úvodní zápas těšíme," uvedl.

V úterý mají ruští hráči v plánu další trénink a ve čtvrtek se už vypraví k zápasu s Českem do Vratislavi.

V Polsku jsou už všichni soupeři českého týmu ze základní skupiny, Řekové přiletěli do Varšavy v pondělí odpoledne. Polská reprezentace už několik dní trénuje na stadiónu varšavské Legie.

ČTK

Časová osa: EURO 2012

Filtr článků - EURO 2012


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..