Slovák vsadil na utkání ME 22 eur a stal se z něj milionář

12. července 2016 13:37 - Bratislava

Před měsícem správně tipoval, že mistrem Evropy bude Portugalsko a v kombinaci s dalšími výsledky mu vklad ve výši 22 eur (600 Kč) vynesl zisk neuvěřitelných 129 tisíc eur (téměř 3,5 miliónu korun). O příběhu šťastného výherce ze Slovenska informovala televize Markíza.

 

Christian Hartmann, Reuters

„Jeden náš tipér uhodl ještě před měsícem výsledky pěti utkání mistrovství Evropy. Správě například tipoval, že Slovensko zvítězí nad Ruskem 2:1. Pak čtyři týdny čekal na to, že se Portugalci stanou mistry Evropy a vyplatili jsme mu výhru 129 000 eur," uvedl ředitel sázkové kanceláře Richard Slušný. Jak poznamenala televize, je to asi jediný Slovák, kterého nemrzí vypadnutí Slovenska v osmifinále mistrovství Evropy.

Francouzi byli ve finále favority, ale vítěze uhodla až třetina tipujících na Slovensku. „Po finále jsme vyplatili asi dva milióny eur," dodal Slušný.

Na mistrovství Evropy vydělaly i slovenské cestovní kanceláře. Na každé utkání Slovenska vycestovalo do Francie v průměru deset tisíc fanoušků. „Dohromady vycestovalo do Francie asi 35 až 40 tisíc lidí," řekl zástupce Futbaltour Matej Očenáš.

ivi (Bratislava), Sport.cz, Právo

Časová osa: ME 2016

Filtr článků - ME 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: