Článek
Základní část | ||
9. června (pátek) | ||
18:00 (Mnichov) | A | Německo - Kostarika |
21:00 (Gelsenkirchen) | A | Polsko - Ekvádor |
10. června (sobota) | ||
15:00 (Frankfurt) | B | Anglie - Paraguay |
18:00 (Dortmund) | B | Trinidad a Tobago - Švédsko |
21:00 (Hamburk) | C | Argentina - Pobřeží slonoviny |
11. června (neděle) | ||
15:00 (Lipsko) | C | Srbsko a Černá Hora - Nizozemsko |
18:00 (Norimberk) | D | Mexiko - Írán |
21:00 (Kolín n. Rýnem) | D | Angola - Portugalsko |
12. června (pondělí) | ||
15:00 (Kaiserslautern) | F | Austrálie - Japonsko |
18:00 (Gelsenkirchen) | E | USA - Česko |
21:00 (Hannover) | E | Itálie - Ghana |
13. června (úterý) | ||
15:00 (Frankfurt) | G | Korea - Togo |
18:00 (Stuttgart) | G | Francie - Švýcarsko |
21:00 (Berlín) | F | Brazílie - Chorvatsko |
14. června (středa) | ||
15:00 (Lipsko) | H | Španělsko - Ukrajina |
18:00 (Mnichov) | H | Tunisko - Saúdská Arábie |
21:00 (Dortmund) | A | Německo - Polsko |
15. června (čtvrtek) | ||
15:00 (Hamburk) | A | Ekvádor - Kostarika |
18:00 (Norimberk) | B | Anglie - Trinidad a Tobago |
21:00 (Berlín) | B | Švédsko - Paraguay |
16. června (pátek) | ||
15:00 (Gelsenkirchen) | C | Argentina - Srbsko a Černá Hora |
18:00 (Stuttgart) | C | Nizozemsko - Pobřeží slonoviny |
21:00 (Hannover) | D | Mexiko - Angola |
17. června (sobota) | ||
15:00 (Frankfurt) | D | Portugalsko - Írán |
18:00 (Kolín n. Rýnem) | E | Česko - Ghana |
21:00 (Kaiserslautern) | E | Itálie - USA |
18. června (neděle) | ||
15:00 (Mnichov) | F | Brazílie - Austrálie |
18:00 (Norimberk) | F | Japonsko - Chorvatsko |
21:00 (Lipsko) | G | Francie - Korea |
19. června (pondělí) | ||
15:00 (Dortmund) | G | Togo - Švýcarsko |
18:00 (Stuttgart) | H | Španělsko - Tunisko |
21:00 (Hamburg) | H | Saúdská Arábie - Ukrajina |
20. června (úterý) | ||
16:00 (Berlín) | A | Ekvádor - Německo |
16:00 (Hannover) | A | Kostarika - Polsko |
21:00 (Kolín n. Rýnem) | B | Švédsko - Anglie |
21:00 (Kaiserslautern) | B | Paraguay - Trinidad a Tobago |
21. června (středa) | ||
16:00 (Gelsenkirchen) | D | Portugalsko - Mexiko |
16:00 (Lipsko) | D | Írán - Angola |
21:00 (Frankfurt) | C | Nizozemsko - Argentina |
21:00 (Mnichov) | C | Pobřeží slonoviny - Srbsko a Černá Hora |
22. června (čtvrtek) | ||
16:00 (Hamburk) | E | Česko - Itálie |
16:00 (Norimberk) | E | Ghana - USA |
21:00 (Dortmund) | F | Japonsko - Brazílie |
21:00 (Stuttgart) | F | Chorvatsko - Austrálie |
23. června (pátek) | ||
16:00 (Kaiserslautern) | H | Saúdská Arábie - Španělsko |
16:00 (Berlín) | H | Ukrajina - Tunisko |
21:00 (Kolín n. Rýnem) | G | Togo - Francie |
21:00 (Hannover) | G | Švýcarsko - Korea |
Osmifinále | ||
24. června (sobota) | ||
17:00 | Mnichov | Německo - Švédsko |
21:00 | Lipsko | Argentina - Mexiko |
25. června (neděle) | ||
17:00 | Stuttgart | Anglie - Ekvádor |
21:00 | Norimberk | Portugalsko - Nizozemsko |
26. června (pondělí) | ||
17:00 | Kaiserslautern | Itálie - Austrálie |
21:00 | Kolín n. Rýnem | Švýcarsko - Ukrajina |
27. června (úterý) | ||
17:00 | Dortmund | Brazílie - Ghana |
21:00 | Hannover | Španělsko - Francie |
Čtvrtfinále | ||
30. června (pátek) | ||
17:00 | Berlín | Německo - Argentina |
21:00 | Hamburk | Itálie - Ukrajina |
1. července (sobota) | ||
17:00 | Gelsenkirchen | Anglie - Portugalsko |
21:00 | Frankfurt | Brazílie - Francie |
Semifinále | ||
4. července (úterý) | ||
21:00 | Dortmund | Německo - Itálie |
5. července (středa) | ||
21:00 | Mnichov | Portugalsko - Francie |
O 3.místo | ||
8. července (sobota) | ||
21:00 | Stuttgart | Německo - Portugalsko |
Finále | ||
9. července (neděle) | ||
20:00 | Berlín | Itálie - Francie |