Čtyři členové italské reprezentace byli pozitivní na koronavirus

1. dubna 2021 12:26 - Vilnius

Čtyři členové realizačního týmu italské fotbalové reprezentace měli v minulých dnech pozitivní test na koronavirus. Informovala o tom národní federace po středečním kvalifikačním vítězství na hřišti Litvy 2:0.

 

Ints Kalnins, Reuters

Podle tiskové zprávy podstoupil tým testování po nedělním utkání v Sofii a všechny výsledky byly negativní. V úterý 30. března se však jeden ze zaměstnanců necítil v dobře a kvůli bolestem v krku odcestoval raději domů. Když pak u něj bylo prokázáno onemocnění covid-19, udělala reprezentace dodatečný test u jeho tří kolegů, kteří s ním přišli do úzkého kontaktu. Krátce po zápase ve Vilniusu byly tyto výsledky vyhodnoceny rovněž jako pozitivní. Tou dobou už byla celá trojice izolována od zbytku týmu.

Itálii patří po třech kvalifikačních výhrách s devíti body první místo ve skupině C. Druzí Švýcaři mají zápas k dobru. Na světový šampionát v Kataru postoupí přímo jen vítěz, druhý tým zamíří do baráže.

Fotbal ve Španělsku se neobešel bez politiky. Státní televize způsobila poprask

ČTK

Časová osa: Kvalifikace MS ve fotbale 2022

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..