San José

Sice hraje za věhlasný Manchester United, ani to mu však u mexických fanoušků po úterním zápase v Kostarice nepomůže. Útočník Javier Hernández v 18. minutě zazdil obrovskou šanci, když po krásné akci svých spoluhráčů nedokázal dopravit míč do opuštěné branky. Mexičané duel prohráli 1:2, nakonec však šťastně postoupili do baráže.

Chicharito zazdil obrovskou šanci.

Byla to perfektní akce - Carlos Alberto Peňa včas poslal přihrávku za kostarickou obranu, Oribe Peralta pak geniálně přiťukl na osamoceného Chicharita a tomu stačilo jen doklepnout míč do opuštěné branky.

Jenže pětadvacetiletý Hernández selhal, levačkou balón pořádně netrefil a na malém vápně pak nechtěně přihrál do ofsajdu znovu Peraltovi.

Mexiko nakonec sice prohrálo 1:2, jeho naděje na MS v Brazílii ale stále žije. Na čtvrté místo a do baráže ho poslal velký americký obrat v duelu s Panamou, která ještě v nastavení vedla 2:1. Hráči USA ale díky dvěma brankám v rozmezí jedné minuty výsledek otočili a do baráže s Novým Zélandem poslali právě Chicharita a spol.