Angličané prosí Itálii o pomoc. Balotelli chce na oplátku pusu od královny!

20. června 2014 10:23 - Recife/Londýn

Anglie je na kolenou, kolébka fotbalu se po prohře s Uruguayí 1:2 pomalu loučí s postupem do osmifinále mistrovství světa. Po dvou zápasech je Albion bez bodu, přesto stále existuje šance, jak si zajistit účast v další fázi turnaje. Jenže naděje je velmi malá. A hlavně - Angličané potřebují dvojnásobnou výpomoc Itálie, která pro ně musí vyhrát zápasy s Kostarikou a Uruguayí. A toho hned využil známý rebel Mario Balotelli.

 

Ivan Alvarado, Reuters

Anglický trenér Hodgson, záložník Gerrard i další hráči Albionu už se po čtvrtečním galapředstavení Luise Suáreze s postupem ze základní skupiny rozloučili. Jenže možná předčasně, pokud totiž Italové ovládnou skupinu a třikrát vyhrají, dostane Anglie druhou šanci.

Jaké jsou postupové šance Anglie?
Mizivé - Itálie musí dnes porazit Kostariku a v úterý zdolat také Uruguay, přičemž Albion musí v posledním duelu vyšším rozdílem zvítězit nad Kostarikou

Tři lvi už dnes usednou k televizním obrazovkám a na dálku budou povzbuzovat squadru azzurru. Jenže nic není zadarmo a známý rebel Mario Balotelli na Twitteru okamžitě vyhlásil svůj požadavek: „Pokud dneska porazíme Kostariku, tak chci - samozřejmě na tvář - pusu od britské královny!" poněkud šokoval italský útočník, který ještě před rokem hájil barvy Manchesteru City.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Osmaosmdesátiletá Alžběta II., která vládne šestnácti nezávislým státům Commonwealthu už od roku 1953, se k Balotelliho vtípku pochopitelně nevyjádřila. Výpomoc třiadvacetiletého Super Maria a jeho spoluhráčů by však celá Anglie nesmírně potřebovala.

jis, Sport.cz

Vyhrají Italové všechny tři zápasy ve skupině D?

Fantasy liga fotbal

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..