Suárez-vegetarián? Gólman Pobřeží slonoviny během zápasu jedl trávu

25. června 2014 14:10 - Fortaleza

Zatímco Uruguayec Luis Suárez v pondělním duelu s Itálií znovu přesvědčil, že se s chutí zakousne do čerstvého lidského masa, jiný špičkový fotbalista na světovém šampionátu ukázal, že dává přednost spíše vegetariánskému soustu.

Twitter

Suárez se za pokousání Itala Chielliniho zřejmě styděl, protože ho všemožně popírá a důkazy označuje za spiknutí proti své osobě. To brankář Pobřeží slonoviny Boubacar Barry se naopak s radostí o svůj úlovek podělil do objektivů fotoaparátů.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Barry prožíval takovou euforii z vyrovnávacího gólu Bonyho Wilfrieda v utkání proti Řecku, že se zakousl do trávníku. Jeho šťastný úsměv tak v puse ještě nějakou dobu zdobil chomáč rozžvýkaného pažitu.

Zdálo se, že úsměv gólmanovi i jeho spoluhráčům vydrží ještě dlouho po zápase. Remíza 1:1 by totiž pro Slony znamenala postup do osmifinále MS. Jenže Samarasův gól z penalty ve třetí minutě nastavení nakonec znamenal vyřazení afrického týmu a postup Řecka.

„Tohle byl velmi krutý způsob jak prohrát zápas, ale Řekové o vítězství hodně bojovali. Dělila nás minuta od postupu. Jsem hrozně zklamaný a frustrovaný," smutnil kouč Pobřeží slonoviny Sabri Lamouchi.