Rubriky:

MS 2018

Drama v Egyptě! Komentátora stála prohra fotbalistů život

27. června 2018 14:10 - Káhira/Praha

Tragickou dohru měla pondělní prohra fotbalistů Egypta se Saúdskou Arábií 1:2 na světovém šampionátu ve Volgogradu. Krátce poté, co Saúdové zásluhou trefy Sálima Davsárího v páté minutě nastavení rozhodli o svém vítězství, postihl spolukomentátora Abdula Rahíma Mohameda ve studiu v Káhiře infarkt. Fotbalový expert byl okamžitě převezen do nemocnice, kde později zemřel.

 

Damir Sagolj, Reuters

Bývalý profesionální fotbalista a kouč týmu Zamalek FC si krátce po třetí prohře Faraonů v turnaji stěžoval na silnou bolest v oblasti hrudi. Byl okamžitě transportován na kliniku, kde lékaři přes půl hodiny bojovali o jeho život. Marně...

Egyptský tým s hvězdným útočníkem Mohamedem Salahem z Liverpoolu na šampionátu nezískal ani bod a ve skupině A skončil po prohrách 0:1 s Uruguayí, 1:3 s domácím Ruskem a 1:2 se Saúdskou Arábií na posledním místě.

mm, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..