Rubriky:

MS 2018

Tunisko v průšvihu. Chytat bude až třetí gólman, do branky bude připraven záložník

28. června 2018 09:41 - Saransk

Hodně zapeklitou situaci musí řešit fotbalisté Tuniska. Před posledním zápasem na mistrovství světa jim totiž zbyl jediný zdravý brankář. Proti Panamě bude dnes večer chytat trojka Ajmán Maslúsí. Krýt záda mu bude případně záložník Fachraddín bin Júsif. Žádost Tunisanů o výjimku a dopsání dalšího gólmana na soupisku FIFA zamítla.

 

Frank Augstein, ČTK/AP

Africkému účastníkovi šampiónátu v Rusku se postupně zranili dva brankáři. V úvodním duelu s Anglií to byl Muizz Hasan, jenž si pochroumal rameno už po 16 minutách, a při úterním tréninku si poranil koleno Fárúk bin Mustafá.

Ve středu proto odletěl do dějiště zápasu, kterým je Saransk, další gólman Muiz bin Šerífia, jenže do utkání nastoupit nemůže. Jako náhradník bude v pohotovosti hráč z pole Bin Júsif. Změny v nominaci povoluje FIFA pouze z důvodu zranění nejpozději 24 hodin před prvním zápasem.

Tunisko zatím v Rusku dvakrát prohrálo. Na MS jeho reprezentace vyhrála jen své úvodní utkání v roce 1978 proti Mexiku.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..