Rubriky:

MS 2018

Vidíš, já to říkal... Televize odhalila spory v týmu Španělska před rozstřelem proti Rusku

3. července 2018 17:23 - Praha

Krach Španělů v penaltovém rozstřelu v osmifinále MS proti domácímu Rusku se pochopitelně bude ještě dlouho rozebírat. Španělská stanice TV Cuatro se zaměřila na analýzu dění v táboře La Roja během klíčového rozstřelu a přišla se zajímavým poznatkem.

 

Carl Recine, Reuters

Stanice odhalila, že trenér Fernando Hierro si nebyl úplně jistý výběrem exekutorů penalt. Z jeho úst odečetla, jak se ptá útočníka Diega Costy, který kvůli střídání už nemohl do rozstřelu zasáhnout, zda bylo správné vybrat pro jeden z pokusů Kokeho.

„Je v pohodě?" měl se tázat kouč. Do debaty se pak zapojil sám Koke a na Hierrův přímý dotaz odpověděl: „Jasně, jsem v pohodě."

Když ale záložníkovi Atlétika brankář Akinfejev penaltu lapil, kamery odhalily, jak Costa říká Hierrovi: „Vidíš, já jsem to říkal."

Zatímco Rusové proměnili všechny své penalty, na straně Španělů selhal vedle Kokeho také Iago Aspas.

Bývalý reprezentant Cesc Fábregas, jenž zápas rozebíral pro BBC, označil Kokeho penaltu jako „jednu z nejhorších, jakou můžete kopnout. Ani na střed, jen napůl do strany. Tohle není pro gólmana těžké chytit."

roj, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..